Home - Search - News - Calendars - Videos - Contests - Message Board - Forms - Officials - Records- Links - Contact Us - Service Directory - Sponsorship
High School
Rankings
Wrestlers of the Year
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Utah Wrestling Coaches Assoc.

Utah Valley University

Wolverine Wrestling
Official Newsletter
News

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Junior High

Rankings
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Junior High General Committee

Receive Updates

Subscribe
 

 

 

 

Support Those Who Support Utah Wrestling!

 
 
 
 

 

 

Beehive Brawl
Sevier Valley Center Richfield, UT

6 and Under Top 5 Team Results

  • 1. Upper Valley Aces (Ida.) 38
  • 2. Devils Wrestling 21
  • 3. Extreme Wrestling 18
  • 4. Champions 17
  • 5. Mettle Wrestling 15

6 and Under Individual Results

  • Outstanding Wrestler: Riggs Banta, Upper Valley Aces (Ida.), 46
  • 37
    • 1st Darris Todd, Green River Grapplers (Wyo.)
    • 2nd Xander Edstrom, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 3rd Jacob Mcintosh, Las Vegas Gladiators
    • 4th Crosby Allen, Syracuse
    • 5th Kyson Oldroyd, Westlake
    • 6th Merritt Loveless, Carbon Raptors
  • 40
    • 1st Kolten Tyler, Top of the Rock (Wyo.)
    • 2nd Reid Harris, Syracuse
    • 3rd Daxton Ciarciaglini, Las Vegas Gladiators
    • 4th Jantz Greenhalgh, Carbon Raptors
    • 5th Deklan Parker, Cimarron Bad Boys (Nev.)
    • 6th TJ Varney, Mettle Wrestling
  • 43
    • 1st Joben Whitmore, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Anthony Eckroth, Elko Wrestling (Nev.)
    • 3rd Van Anderson, Cave Club
    • 4th Blake Pulver, Victory Wrestling Club
    • 5th Bryton Bradshaw, Victory Wrestling Club
    • 6th Leo Larson, Juab
  • 46
    • 1st Riggs Banta, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Kaden Dyches, Team Takedown
    • 3rd Axel Thomas, Monster Wrestling (Nev.)
    • 4th Maddax Hacking, Extreme Wrestling
    • 5th Sam Woolsey, Morgan Wrestling
    • 6th Cooper Williams, Cave Club
  • 49
    • 1st Scout Scott, Bonneville Wrestling
    • 2nd Bryce Ekanger, North Las Vegas
    • 3rd Jacob Millward, Westlake
    • 4th Brandon Avila Ramos, North Las Vegas
    • 5th Drake Hancock, Fremont
    • 6th Tristen Roberts, Team Prestige
  • 52
    • 1st Brayden Bosh, Devils Wrestling
    • 2nd Jaxten Bowler, Canyon View
    • 3rd Stockton Sharpe, Champions
  • 55
    • 1st Lincoln Steele, EoE (Ore.)
    • 2nd Kavrick Olsen, Beaver
    • 3rd Blu Stephens, Davis
    • 4th Ryder Wade, Fremont
    • 5th Gunner Miller, Hurricane Valley
  • 60
    • 1st Kingston Stroshine, Mettle Wrestling
    • 2nd Samuel Birch, Champions
    • 3rd Cooper Swasey, Devils Wrestling
    • 4th Ry Talbot, Cimarron Bad Boys (Nev.)
    • 5th Trey Bradshaw, Beaver
    • 6th Benjamin Farey, Emery All-Stars
  • 70
    • 1st Lukas Turner, Extreme Wrestling
    • 2nd Cruz Robb, Longhorn Wrestling

8 & Under Top 5 Team Results

  • 1. Dons Wrestling 46
  • 2. Upper Valley Aces (Ida.) 38
  • 3. Syracuse 36
  • 4. Juab 34
  • 5. Westlake 28

8 & Under Individual Results

  • Outstanding Wrestler: Trevan Anstine, Montrose Mat Monsters (Colo.), 85
  • 43
    • 1st Kaden Oldroyd, Westlake
    • 2nd Greysen Packer, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 3rd Traeton Manis, Dons Wrestling
    • 4th Easton Shelley, Dons Wrestling
    • 5th Cade Morris, Champions
    • 6th Chasen Fillmore, South Sevier
  • 46
    • 1st Brand`N Edstrom, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Stetler Lloyd, Dons Wrestling
    • 3rd Trevor Cowan, Juab
    • 4th Sawyer Williams, Westlake
    • 5th Tagert Shepherd, Juab
    • 6th Payton Gines, Syracuse
  • 49
    • 1st Wylee Willson, Pinedale Pummelers (Wyo.)
    • 2nd Asher Millward, Westlake
    • 3rd Connor Simons, Dons Wrestling
    • 4th Perry Fowler, Syracuse
    • 5th Drake Johnson, Juab
    • 6th Jared Roberts, Cedaredge (Colo.)
  • 52
    • 1st Rydge Vail, Sons of Thunder (Ida.)
    • 2nd Elijah Hernandez, Purebred Elite (Colo.)
    • 3rd Tanner Telford, Victory Wrestling Club
    • 4th Aadin Gonzales, Montrose Mat Monsters (Colo.)
    • 5th Trexden Olsen, Beaver
    • 6th Taegan Leavitt, Dons Wrestling
  • 55
    • 1st Erik Carlile, Sanderson Wrestling
    • 2nd Colby Sulliban, Pistol Wrestling (Nev.)
    • 3rd Mason Carlson, Syracuse
    • 4th Kael Theobald, Champions
    • 5th Crue Cowan, Juab
    • 6th Sam Maestas, Champions
  • 58
    • 1st Blake Trelles, Delchev Trained (Ida.)
    • 2nd Sophia Torrez, Toppenish Bad Boys (Wash.)
    • 3rd Ryker Olson, Dons Wrestling
    • 4th Brex Robinson, Duchesne Eagles
    • 5th Noah Bull, Top of the Rock (Wyo.)
    • 6th James Zuniga, Cimarron Bad Boys (Nev.)
  • 61
    • 1st Hanks Jacobson, Mettle Wrestling
    • 2nd Drake Hooiman, Battleborn Wrestling (Nev.)
    • 3rd Kadin Mulford, Colorado Outlaws
    • 4th Braxton Hansen, Battleborn Wrestling (Nev.)
    • 5th Kaden Woodbury, Fremont
    • 6th Austin Ellis, Davis
  • 64
    • 1st Luke Woolsey, Morgan Wrestling
    • 2nd RJ Hervias, Mettle Wrestling
    • 3rd Jhet Shepherd, Juab
    • 4th Riker O'Hearon, Champions
    • 5th Shepard Stephens, Davis
    • 6th Wyatt Hanks, Team Takedown
  • 67
    • 1st Gavin Regis, Syracuse
    • 2nd Tristan Ha`O, Syracuse
    • 3rd Taysen Brown, East Idaho Elite
    • 4th Wyatt Connelly, Champions
    • 5th Ryker Williams, Junior Wildcats
    • 6th Sebastian Quintana, Cimarron Bad Boys (Nev.)
  • 70
    • 1st Jex Bradshaw, Total Domination
    • 2nd Kayne Horibe, Pahrump Jr. Trojans (Nev.)
    • 3rd Romeo Garcia, Extreme Wrestling
    • 4th Orion Musser, Bad Dogs (Colo.)
    • 5th Kaleb Viray, Henderson Wrestling (Nev.)
    • 6th Brady McCurdy, Uintah Utes
  • 75
    • 1st Ladd Holman, Juab
    • 2nd Hazen Meccariello, Emery All-Stars
    • 3rd Braxton Pickett, Team Takedown
    • 4th Beau Ringel, North Summit
  • 85
    • 1st Trevan Anstine, Montrose Mat Monsters (Colo.)
    • 2nd Tito Villano, Team Sublime
    • 3rd Gunnar Tamez, EoE (Ore.)
    • 4th Jaxton Probst, Trailblazers
    • 5th Gabriel Garcia, North Las Vegas
    • 6th Raiden Larsen, Southern Utah Elite
  • 100
    • 1st Walker Hobbs, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Jewkes Critchlow, Dons Wrestling

10 & Under Top 5 Team Results

  • 1. Team Nevada Select 41
  • 2. Upper Valley Aces (Ida.) 41
  • 3. Longhorn Wrestling 34
  • 4. Top of the Rock (Wyo.) 30
  • 5. Fremont 27

10 & Under Individual Results

  • Outstanding Wrestler: Austin Paris, Devils Wrestling, 58
  • 52
    • 1st Karson Shelley, Dons Wrestling
    • 2nd Teagan Young, Palisade Little Dawgs (Colo.)
    • 3rd Lucas Todd, Green River Grapplers (Wyo.)
    • 4th Aadin Gonzales, Montrose Mat Monsters (Colo.)
    • 5th Kirklin Hay, Top of the Rock (Wyo.)
    • 6th Krew King, North Sanpete
  • 55
    • 1st Boden Banta, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Porter Olson, Dons Wrestling
    • 3rd Monty Christiansen, Emery All-Stars
    • 4th Ryder Christensen, Wasatch
    • 5th Talmage Mortimer, Champions
    • 6th Bryce Pulver, Victory Wrestling Club
  • 58
    • 1st Austin Paris, Devils Wrestling
    • 2nd Jaxton Price, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 3rd Antonio Quiroz, Team Nevada Select
    • 4th Teague Brown, Syracuse
    • 5th Rykan Hacking, Extreme Wrestling
    • 6th Ryler Jorgensen, Morgan Wrestling
  • 61
    • 1st Cody Dyches, Team Takedown
    • 2nd Saxton Scott, Bonneville Wrestling
    • 3rd Korbin Chuchran, Westlake
    • 4th Geronimo Rivera, Syracuse
    • 5th Glade Harman, Mettle Wrestling
    • 6th Taylor Garrett, South Sevier
  • 64
    • 1st Dillon Ivie, Longhorn Wrestling
    • 2nd Manuel Saldate, Team Nevada Select
    • 3rd Adan Estrada, Toppenish Bad Boys (Wash.)
    • 4th Dylann Ciarciaglini, Las Vegas Gladiators
    • 5th Brayden Robison, Longhorn Wrestling
    • 6th Parker Garcia, Team Prestige
  • 67
    • 1st Broc Fletcher, Top of the Rock (Wyo.)
    • 2nd Jason Worthley, Fremont
    • 3rd Asher Farr, Southern Utah Elite
    • 4th Anthony Albanese, Pistol Wrestling (Nev.)
    • 5th Michael Alexander, Uintah Utes
    • 6th Brecken Ogden, Team Prestige
  • 70
    • 1st Gunner Cortez, Pahrump Jr. Trojans (Nev.)
    • 2nd Ryker Vail, Sons of Thunder (Ida.)
    • 3rd Max Atchley, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 4th Spencer Rees, Tech Wrestling
    • 5th Zachary Nope, Victory Wrestling Club
    • 6th Spencer Wright, Green River Grapplers (Wyo.)
  • 73
    • 1st Bradlee Farrer, Team Nevada Select
    • 2nd Ashlee Gallegos, Team Nevada Select
    • 3rd Cooper Blackett, Juab
    • 4th Weston Richins, Longhorn Wrestling
    • 5th Jackson Ricks, Stingers
    • 6th William Dean, Colorado Outlaws
  • 76
    • 1st Marcos Torrez, Toppenish Bad Boys (Wash.)
    • 2nd Brennen Benedict, Pahrump Jr. Trojans (Nev.)
    • 3rd Logan Hancey, Fremont
    • 4th Riley Brunson, Delchev Trained (Ida.)
    • 5th Brandon Murray, Stingers
    • 6th Banks Love, Team Prestige
  • 80
    • 1st Justin Henry, Top of the Rock (Wyo.)
    • 2nd Brykn Burnett, Fremont
    • 3rd Hayden Mezenen, Claw
    • 4th Kaden Turner, Millard
    • 5th Hayden Park, Juab
    • 6th Pierce Stimpson, Las Vegas Gladiators
  • 85
    • 1st Brayden Webb, Longhorn Wrestling
    • 2nd Kelan Layton, Team Takedown
    • 3rd Trayvn Boger, Champions
    • 4th Brooks Wilde, Lone Peak
    • 5th Jaxon McCurdy, Uintah Utes
    • 6th Gabe Emery, Carbon Raptors
  • 90
    • 1st Kyson Anderson, Spartan Wrestling (Ida.)
    • 2nd Paxton Twiss, Delchev Trained (Ida.)
    • 3rd Easton Thornley, Emery All-Stars
    • 4th Landon Visser, Team Prestige
    • 5th Lincoln Fullmer, Millard
    • 6th Jackson Sharpe, Champions
  • 100
    • 1st Harvey Ludington, Warriors (Nev.)
    • 2nd Hixon Canto, Champions
    • 3rd Brigham Morrison, Tech Wrestling
    • 4th CJ Mascaro, Claw
    • 5th Tag Gubler, Southern Utah Elite
    • 6th Ryan Mecham, Victory Wrestling Club
  • 110
    • 1st Trayle Talbot, Cimarron Bad Boys (Nev.)
    • 2nd Raiden Whitmore, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 3rd Jake Closson, Pleasant Grove
    • 4th Jay Cash Henderson, Sanderson Wrestling
    • 5th Jaxen Endresen, Syracuse
    • 6th Sam Schroeder, Top of Utah
  • 130
    • 1st Lione Hola, Victory Wrestling Club
    • 2nd Levi Dansie, Juab
    • 3rd Beachem Bosh, Devils Wrestling
    • 4th Dennis Piatt, Bad Dogs (Colo.)
    • 5th Braysen Roberts, Junior Wildcats
    • 6th Brandon Jones, Junior Wildcats
  • +130
    • 1st Daniel Gates, Millard
    • 2nd Bracksen Bird, Hillcrest

12 & Under Top 5 Team Results

  • 1. Champions 90
  • 2. Team Nevada Select 80
  • 3. Pinedale Pummelers (Wyo.) 28
  • 4. Pistol Wrestling (Wyo.) 28
  • 5. Syracuse 28

12 & Under Individual Results

  • Outstanding Wrestler: Andrew Jensen, Champions, 130
  • 64
    • 1st Mack Mauger, Delchev Trained (Ida.)
    • 2nd Abram Cline, USA Ultimate Warrior (Calif.)
    • 3rd Camden Moat, Millard
    • 4th Braden Pulver, Victory Wrestling Club
    • 5th Isaac Price, Victory Wrestling Club
    • 6th David Green, Upper Valley Aces (Ida.)
  • 67
    • 1st Muhammad Badery, Team Nevada Select
    • 2nd Landon Moralez, Devils Wrestling
    • 3rd Drake Fedler, Champions
    • 4th Tyce Lucero, Extreme Wrestling
    • 5th Kaden Hixson, Bad Dogs (Colo.)
    • 6th Remy Baler, Cedar Redmen
  • 70
    • 1st Miguel Torrez, Toppenish Bad Boys (Wash.)
    • 2nd Jaren Spiers, Extreme Wrestling
    • 3rd Lane Hunsberger, Cedaredge (Colo.)
    • 4th Kaden Ercanbrack, Champions
    • 5th Dax Johnson, Juab
    • 6th Sid Christiansen, Emery All-Stars
  • 73
    • 1st Cooper Sanders, Top of Utah
    • 2nd Bradley Giatras, Warrior Wrestling
    • 3rd Andrew Fox, Champions
    • 4th Eli Fredrickson, Bad Dogs (Colo.)
    • 5th Weston Blake, South Sevier
    • 6th Jared Miller, Wasatch
  • 76
    • 1st Colton Gehlhausen, Pinedale Pummelers (Wyo.)
    • 2nd Luke Van Orden, Team Nevada Select
    • 3rd Colton Theobald, Champions
    • 4th Samuel Gallardo, Cimarron Bad Boys (Nev.)
    • 5th Gatlen Farnsworth, Longhorn Wrestling
    • 6th Cole Decastro, Southern Utah Elite
  • 80
    • 1st Brandon Paez, Team Nevada Select
    • 2nd Byron Christiansen, Emery All-Stars
    • 3rd Elijah Larsen, Top of Utah
    • 4th Colton Erickson, Tech Wrestling
    • 5th Garrin Lord, Junior Wildcats
    • 6th Jaxon Baird, Virgin Valley (Nev.)
  • 84
    • 1st Cody Phelps, Pinedale Pummelers (Wyo.)
    • 2nd Ryker Brann, Empire Wrestling
    • 3rd Bridger Ricks, Stingers
    • 4th Sam Rasmussen, Millard
    • 5th Keagan Boyce, Trailblazers
    • 6th Davin Fedler, Champions
  • 88
    • 1st Trent Smith, Pistol Wrestling (Nev.)
    • 2nd Dawson Wood, Champions
    • 3rd Dillon Gneiting, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 4th Austin Richens, Extreme Wrestling
    • 5th Sam May, Tech Wrestling
    • 6th Gabe Lake, Canyon View
  • 92
    • 1st Riggin Boger, Champions
    • 2nd Kasius Graham, Team Nevada Select
    • 3rd Tucker Butler, Westlake
    • 4th Kasen Huff, Longhorn Wrestling
    • 5th Braygen Tanner, Mettle Wrestling
    • 6th Cam Ford, Pride Wrestling
  • 96
    • 1st Cayaen Smith, Team Prestige
    • 2nd Druzton Collins, Battleborn Wrestling (Nev.)
    • 3rd Judah Guajardo Zárate, Palisade Little Dawgs (Colo.)
    • 4th Stran Wall, Longhorn Wrestling
    • 5th Trevyn Gates, Pleasant Grove
    • 6th Jace McBride, Top of Utah
  • 100
    • 1st Hunter Hobbs, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 2nd Landen Shurtleff, Champions
    • 3rd Nathaniel Richter, Henderson Wrestling (Nev.)
    • 4th Christian Slack, Wasatch
    • 5th Bryant Mullins, Longhorn Wrestling
    • 6th Gatlin Penney, Millard
  • 105
    • 1st Channing Warner, Champions
    • 2nd Malachi Rider, Grizzle Pop (Colo.)
    • 3rd Caleb Uhlenhopp, Team Nevada Select
    • 4th Jarron Campbell, Morgan Wrestling
    • 5th Jovanny Hernandez, Monster Wrestling (Nev.)
    • 6th Weston Mullins, Longhorn Wrestling
  • 110
    • 1st Gavin Thammavongsa, Team Nevada Select
    • 2nd Nikolas Slatoff, Team Nevada Select
    • 3rd Emillio Velasquez, Team Sublime
    • 4th Chase Ingram, Juab
    • 5th Andrew Weakley, Champions
    • 6th Gabriel Quesada, Team Nevada Select
  • 120
    • 1st Jordan Davies, Syracuse
    • 2nd Raul Barbosa, Henderson Wrestling (Nev.)
    • 3rd Ryker Ogden, Junior Wildcats
    • 4th Noah Fuailetolo, Southern Utah Elite
    • 5th Bode Ray, Southern Utah Elite
    • 6th Dayne Lee, Westlake
  • 130
    • 1st Andrew Jensen, Champions
    • 2nd Christopher Williams, Nevada
    • 3rd Ty Ha`O, Syracuse
    • 4th Jayden Johnson, Pistol Wrestling (Nev.)
    • 5th Mercedes Ellison, Monster Wrestling (Nev.)
    • 6th Hayes Dalton, Emery All-Stars
  • 145
    • 1st Chandler Lamb, Stingers
    • 2nd Payton Bagley, South Sevier
    • 3rd Trevor Drake, Syracuse
    • 4th Gentry Bowles, Riverton Wolf Pack
    • 5th Chandler Loveless, Pride Wrestling
    • 6th Maggie Smith, Top of the Rock (Wyo.)
  • 160
    • 1st Tanner Musser, Bad Dogs (Colo.)
    • 2nd Alex Sulliban, Pistol Wrestling (Nev.)
    • 3rd C.J. Vasquez, Pride Wrestling
  • 160+
    • 1st Tate Christensen, Pride Wrestling
    • 2nd Blaine Pettingill, Duchesne Eagles

15 & Under Top 5 Team Results

  • 1. Champions 70
  • 2. Delchev Trained (Ida.) 35
  • 3. Payson Pride 35
  • 4. Sons of Thunder Academy-Idaho 25
  • 5. Longhorn Wrestling 24

15 & Under Individual Results

  • Outstanding Wrestler: Tre Sams, Canyon View, 175
  • 75
    • 1st Tristan Smith, North Summit
    • 2nd Blake Woolsey, Morgan Wrestling
    • 3rd Kaden Ramos, Sons of Thunder (Ida.)
    • 4th Bowdey Larsen, Duchesne Eagles
    • 5th Jess Christiansen, Emery All-Stars
    • 6th Jaden Kay, Dons Wrestling
  • 82
    • 1st Waylen Pentz, Morgan Wrestling
    • 2nd Brock Morris, Champions
    • 3rd Andrew Leyba, Grizzle Pop (Colo.)
    • 4th Quade Smith, Empire Wrestling
    • 5th Jaron Greenwood, Empire Wrestling
    • 6th Keaton Sperry, Juab
  • 89
    • 1st Joshua Millward, Westlake
    • 2nd Layne Shepherd, Pride Wrestling
    • 3rd Keegan Gehlhausen, Pinedale Pummelers (Wyo.)
    • 4th Lukus Carrillo, Champions
    • 5th Porter Schoppe, Panguitch
    • 6th Austin Bush, Sanderson Wrestling
  • 95
    • 1st Davion Chavez, Cool Sunshine (Colo.)
    • 2nd Gabe Sanders, Top of Utah
    • 3rd Cooper Cox, Champions
    • 4th Sage Mortimer, Champions
    • 5th Jax Coburn, Piute
    • 6th Jackson Prescott, North Summit
  • 101
    • 1st Brian Evans, Champions
    • 2nd Jaxon Morlan, Duchesne Eagles
    • 3rd Easton Richins, Longhorn Wrestling
    • 4th Deegan Palmer, Pride Wrestling
    • 5th Jaron Priest, Empire Wrestling
    • 6th Zane Jones, South Sevier
  • 108
    • 1st Hayden Hebert, Sons of Thunder (Ida.)
    • 2nd Jacob Finlinson, Westlake
    • 3rd Kyle Ricahrdson, Delchev Trained (Ida.)
    • 4th Gage Ogden, Team Prestige
    • 5th Kenny Nielsen, Longhorn Wrestling
    • 6th Hunter Bowden, Fremont
  • 114
    • 1st Joshua Armstrong, Hurricane Valley
    • 2nd Alex Zesiger, Tech Wrestling
    • 3rd Kaleb Sanchez, Duchesne Eagles
    • 4th Drake Mangum, Champions
    • 5th Jaden Stange, Team Prestige
    • 6th Avery Anderson, Centerfield
  • 120
    • 1st Teegan Dunn, Delchev Trained (Ida.)
    • 2nd Karson Rees, Tech Wrestling
    • 3rd Michael Hendrix, Fremont
    • 4th Robert Musselman, Monticello
    • 5th Benjamin Koch, Western Slope Elite (Colo.)
    • 6th Jace Lang, Southern Utah Elite
  • 126
    • 1st Jayden Rookhuyzen, Monster Wrestling (Nev.)
    • 2nd Joshua Rassi, Syracuse
    • 3rd Bryar Meccariello, Emery All-Stars
    • 4th Quinlin Jackson, Battleborn Wrestling (Nev.)
    • 5th Enrique Aguilar, Wells (Nev.)
    • 6th Jaxon Verduzco, Duchesne Eagles
  • 132
    • 1st Analu Benabise, Eastside United (Wyo.)
    • 2nd Koby Smith, Uintah Utes
    • 3rd Camron Eden, Syracuse
    • 4th Q Boyd, Ruby Mountain (Nev.)
    • 5th Hunter Tullis, Enterprise
    • 6th Hayden Huff, Longhorn Wrestling
  • 138
    • 1st Easton Millward, Team Sublime
    • 2nd Weston Thomas, Pride Wrestling
    • 3rd Jace Witney, Champions
    • 4th Hayden Maupin, Upper Valley Aces (Ida.)
    • 5th Cebron Mountainlion, Extreme Wrestling
    • 6th Damarius Henderson, Champions
  • 145
    • 1st Matthew Rodgers, North Las Vegas
    • 2nd Lucas Cochran, Stingers
    • 3rd Beau Chacon, Battleborn Wrestling (Nev.)
    • 4th Danny Garcia, Millard
    • 5th Justyn Mitchell, Champions
    • 6th Tegan Cox, Pride Wrestling
  • 157
    • 1st Tazyn Twiss, Delchev Trained (Ida.)
    • 2nd Alexander Hendrix, La Costa Canyon (Calif.)
    • 3rd Braylon Durazo, Pahrump Jr. Trojans (Nev.)
    • 4th Chase Redd, Tech Wrestling
    • 5th Peyton Angelias, Team Nevada Select
    • 6th Treyton Payne, Cedar Redmen
  • 175
    • 1st Tre Sams, Canyon View
    • 2nd Louis Williams, Pride Wrestling
    • 3rd Colton Archibald, Champions
    • 4th Lincoln Torrey, Stingers
    • 5th Kathleen Janis, Empire Wrestling
  • 200
    • 1st Macintyre Thacker, Longhorn Wrestling
    • 2nd Brody Esquivel, Champions
    • 3rd Trendon Cropper, Delta
    • 4th Mckade Vail, Sons of Thunder (Ida.)
    • 5th Jaymmin Hester, Devils Wrestling
    • 6th Parker Kisling, Pahrump Jr. Trojans (Nev.)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Coach Feedback Page

UtahWrestling.org P.O. Box 1418 West Jordan, Utah 84084 (801) 641-9832 E-Mail